• Stomatologia    +48 (77) 423 12 70    +48 732 928 887
  • Ortodoncja    +48 (77) 441 06 70    +48 732 887 780

O Nas

stomart team

Kim jesteśmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej StomArt działa w Opolu od 2004r. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, protetyki i protetyki na implantach, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz stomatologii dziecięcej.

O zdrowie pacjentów dbają w naszej przychodni lekarze specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Od wielu lat nasza placówka jest wybierana przez młodych stomatologów jako miejsce nauki praktycznej stomatologii w ramach rocznego stażu podyplomowego. Ponadto posiadamy akredytację Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji. To w naszej przychodni lekarze ubiegający się o tytuł specjalisty zdobywają wiedzę i niezbędne umiejętności do jego uzyskania!

NZOZ Stomart jest placówką prywatną, jednak umowa zawarta z Narodowym Funduszem Zdrowia umożliwia nam także przyjmowanie pacjentów w ramach ubezpieczenia w NFZ. Obecnie posiadamy największy kontrakt na wykonywanie usług chirurgii stomatologicznej w województwie opolskim, dzięki czemu udzielamy pomocy wielu pacjentom z terenu całej Opolszczyzny.

Jesteś w dobrych rękach

Nasza misja

Nasz główny cel to dobro i bezpieczeństwo pacjenta, a także zaspokojenie jego potrzeb zarówno zdrowotnych, jak i estetycznych.

Dlaczego my

Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z długoletnim doświadczeniem, którzy stale poszerzają wiedzę i rozwijają umiejętności, aby móc zaspokoić wymagania każdego pacjenta.

Nasze wartości

Tworzenie miejsca przyjaznego pacjentowi i zapewniającego bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług. Cenimy odpowiedzialność, rzetelną informację, uczciwość i chęć stałego rozwoju.

eMEDIRATY