Czy chirurgia stomatologiczna jest bezpieczna?
Podobnie jak w przypadku innych inwazyjnych zabiegów, tak i tutaj mogą pojawić się różne powikłania, tym bardziej, że zabiegi operacyjne w obrębie jamy ustnej nie należą do najprostszych. W gabinecie chirurgii stomatologicznej w Opolu pacjent jeszcze przed zabiegiem zostaje poinformowany o jego przebiegu i ewentualnych konsekwencjach. Po zabiegu powinien stosować się do zaleceń lekarza. Powikłania mogą mieć miejsce, ale współczesna medycyna pozwala się z nimi bardzo szybko uporać i wrócić do zdrowia. Należy pamiętać, że każdy organizm jest inny i nie da się przewidzieć jak zareaguje na leczenie, dlatego tak ważne jest, aby stosować się do indywidualnych zaleceń chirurga stomatologa.

