Jak powinna wyglądać kontrola po leczeniu?
Tak samo jak w przypadku każdego innego leczenia stomatologicznego, wskazane jest, aby zgłaszać się na wizyty kontrolne do dentysty co najmniej co 6 miesięcy. Czasem może wydawać nam się, że wszystko jest w porządku, a stomatolog mimo wszystko zauważy u nas niepokojące objawy. W przypadku większości schorzeń występujących w obrębie jamy ustnej ważny jest czas. Dostrzeżenie negatywnych zmian pozwala zwalczyć chorobę, zanim jeszcze dojdzie do jej rozwoju.

