Jak powinna wyglądać kontrola po leczeniu?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jak powinna wyglądać kontrola po leczeniu?

Identycznie jak w przypadku każdego innego leczenia stomatologicznego, pacjent powinien zgłaszać się na wizyty kontrolne do stomatologa przynajmniej raz na pół roku, nawet wtedy, gdy nie wyczuwa żadnych niepokojących zmian w obrębie jamy ustnej. W razie, gdyby po zakończonym leczeniu pacjent odczuwał nieustające silne dolegliwości bólowe, warto skontaktować się z lekarzem stomatologiem od razu, gdyż może okazać się, że pomimo zakończonego leczenia stan zapalny nie chce ustąpić.