Skip to content

Stomatologia:   +48 732 928 887

Ortodoncja:  +48 732 887 780

O nas

team

Kim jesteśmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej StomArt działa w Opolu od 2004r. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, protetyki i protetyki na implantach, ortodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, a także medycyny estetycznej.

O zdrowie pacjentów dbają w naszej przychodni lekarze specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także higienistki stomatologiczne z wiedzą i doświadczeniem, które zapewnią Państwu najwyższą jakość usług higienizacyjnych.

NZOZ Stomart jest placówką prywatną. Przychodnia składa się z czterech klimatyzowanych gabinetów i jasnej, przestronnej poczekalni z wygodną kanapą dla pacjentów oczekujących na wizytę. Zapraszamy.

Jesteś w dobrych rękach

Nasza misja

Nasz główny cel to dobro i bezpieczeństwo pacjenta, a także zaspokojenie jego potrzeb zarówno zdrowotnych, jak i estetycznych.

Dlaczego my

Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z długoletnim doświadczeniem, którzy stale poszerzają wiedzę i rozwijają umiejętności, aby móc zaspokoić wymagania każdego pacjenta.

Nasze wartości

Tworzenie miejsca przyjaznego pacjentowi i zapewniającego bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług. Cenimy odpowiedzialność, rzetelną informację, uczciwość i chęć stałego rozwoju.