Skip to content

Stomatologia:   +48 732 928 887

Ortodoncja:  +48 732 887 780

Medycyna estetyczna Opole - lek. Justyna Pędich

Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej w Opolu.

W gabinecie medycyny estetycznej w Opolu szeroki zakres usług z zakresu profilaktyki starzenia się skóry i odwracania efektów tego procesu świadczy lek. Justyna Pędich – specjalista z zakresu medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług medycyny estetycznej i umów się na wizytę:

Zachowawcze i zabiegowe techniki nowoczesnej medycyny estetycznej pozwalają na uzyskanie harmonii, utrzymanie młodego wyglądu twarzy oraz korektę niedoskonałości. 
W ofercie \”Dla Piękna\” dr Justyny Pędich znajdą Państwo szeroki zakres usług: botox, kwas hialuronowy, mezoterapię igłową, osocze, peelingi. 

 

Cennik usług medycyny estetycznej:

Osocze – 600 zł

Mezoterapia – 1 ampułka

– RRS Ingectable  300 zł
– RRS Whitening 300 zł
– RRS Eyes 300 zł
– Aqua Shine 500 zł

Botox

1 Okolica 400 zł
2 Okolice  800 zł
3 Okolice 1200 zł

Czym jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna to jeden z najprężniej rozwijających się działów medycyny. Głównym zainteresowaniem medycyny estetycznej jest profilaktyka starzenia się skóry oraz rekonstrukcje mające za zadanie odtworzyć stan sprzed tego procesu. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są, by poprawić komfort psychiczny, podnieść samoocenę oraz przedłużyć okres pełnego funkcjonowania człowieka towarzysko i społecznie bez kompleksów.

Zabiegi medycyny estetycznej skupiają się na usuwaniu efektów starzenia się skóry przy zastosowaniu innowacyjnych metod i najnowocześniejszego sprzętu. Nie wymagają pobytu w szpitalu, gdyż są wykonywane ambulatoryjnie.

Dla wielu pacjentów medycyna estetyczna jest jedyną nadzieją na poprawę wyglądu i psychicznego komfortu. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent odzyskuje dawną pewność siebie, a jego kompleksy mijają, jak ręką odjął.

Dlaczego medycyna estetyczna jest ważna?

Współczesny styl życia, nieustanny stres, szybkie tempo pracy – wszystkie te czynniki zaburzają równowagę naszej skóry. Niebagatelny wpływ ma na nią również promieniowanie UV i szkodliwe działanie zanieczyszczeń środowiska naturalnego. Wszystko to sprawia, że skóra znacznie szybciej się starzeje, staje się szara, sucha i pomarszczona. Choć robimy wszystko co w naszej mocy, by odwrócić efekty starzenia się skóry i zapobiec powstawaniu kolejnych, zabiegi wykonywane w domowym zaciszu z wykorzystaniem produktów z drogerii mogą nie wystarczyć.

Kiedy klasyczna pielęgnacja nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a Ty chcesz czuć się dobrze we własnym ciele i móc stawiać czoła codziennym wyzwaniom bez żadnych ograniczeń, skutecznym uzupełnieniem dla kremów i peelingów będzie wizyta w gabinecie kosmetycznym. Właściwie dobrane zabiegi sprawią, że skóra będzie wyglądać świeżo i promiennie, a Ty będziesz osiągać sukcesy zawodowe i cieszyć się osobistym szczęściem.

Czym wyróżnia się nasz gabinet medycyny estetycznej?

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Opolu świadczymy szeroki zakres usług  związanych z profilaktyką starzenia się skóry oraz wykonujemy rekonstrukcje mające na celu odtworzyć stan sprzed tego procesu. Specjalista z zakresu medycyny estetycznej – lek. Justyna Pędichdba o wygląd i dobre samopoczucie swoich pacjentów, gwarantując pełen profesjonalizm na każdym etapie leczenia. Pacjent przed zabiegiem jest informowany o tym, jak się do niego przygotować oraz jak będzie wyglądać cały proces. Otrzymuje też zalecenia dotyczące postępowania po zabiegu. Medycyna estetyczna w StomArt w Opolu pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się kompleksów i odzyskać dawną pewność siebie.

Nasza oferta skierowana jest do pacjentów, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i pozbyć się ograniczeń, by móc czerpać z niego jak najwięcej. Gwarantujemy, że wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Opolu świadczone są przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, specjalizującego się w tej dziedzinie medycyny. Każdy pacjent otrzymuje fachową opiekę i wysoką jakość usług, które świadczone są w miłej atmosferze z dbałością zarówno o jego fizyczny, jak i psychiczny komfort. Usługi medycyna estetyczna w StomArt w Opolu to pomoc na miarę Twoich potrzeb.

Pomoc z zakresu medycyny estetycznej oferowana w naszym gabinecie

Najważniejszym zadaniem lekarza specjalisty z zakresu medycyny estetycznej jest dokonanie prawidłowej oceny oraz dobór właściwego zabiegu odpowiadającego potrzebom i oczekiwaniom pacjenta. Czasem wystarczy mały zabieg, który pozwoli poprawić to, co przeszkadza nam w naszym wyglądzie i utrudnia normalne funkcjonowanie. Właściwie wykonany poprawi zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Opolu wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, potocznie nazywanej botoksem. Zabieg z jej udziałem jest prosty, szybki, a rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania pacjentów. Botoks stosowany jest głównie do niwelowania „kurzych łapek”, „lwiej zmarszczki” i innych efektów starzenia w obrębie twarzy.

Świadczymy też zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który jest bezpieczny i daje szybki rezultat, który jest widoczny przez długi czas (efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy). Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie skóry, sprężystość chrząstki stawowej i opóźnienie procesów starzenia.

U nas wykonywana jest także mezoterapia igłowa. Mezoterapia igłowa jest to zabieg, podczas którego robione są drobne i gęste nakłucia, a do skóry właściwej podawane są preparaty rewitalizujące, witaminowe lub leki. Jest to nieinwazyjny i bardzo skuteczny sposób na regenerację i widoczne odmłodzenie skóry.

W swojej ofercie mamy także zabiegi z osoczem i peelingi. Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi dedykowane jest pacjentom, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. Jeśli chodzi o peelingi, ich rodzaj dobierany jest na podstawie oceny skóry pacjenta.

  • Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna to dwie różne rzeczy. Medycyna estetyczna od chirurgii plastycznej różni się charakterem i zakresem wykonywanych zabiegów. Chirurgia plastyczna wiąże się z ingerencją chirurgiczną w skórę i tkanki podskórne, natomiast medycyna estetyczna to zabiegi dedykowane do mało inwazyjnej korekcji estetycznej twarzy i ciała. W przypadku chirurgii plastycznej zabiegi mają na celu rekonstrukcję wad wrodzonych i nabytych ciała, a medycyny estetycznej jedynie poprawę jakości życia i samopoczucia.